,

Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310 SFP Module

Šifra proizvoda: 14792
Uporedi

3,689din.

Tip: SMF, Single fiber, 9/125um. Konektori: LC, komada 1. Brzina prenosa: 1250 Mbps. Distanca: 0~20km. Talasna dužina: Tx1310nm/Rx1550nm. TX Power: -9~-1dBm. RX Sens(Max.): -21dBm. Radna temperatura: 0~70˚C. Relativna vlažnost: 30~80%. Napajanje: DC 3.3V. Napomena : HK-SFP-1.25G-20-1310 i HK-SFP-1.25G-20-1550 se kupuju u paru.

Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Specifikacija

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “Hikvision HK-SFP-1.25G-20-1310 SFP Module”

Još uvek nema recenzija.

Možda će vam se svideti …

0
Korpa