,

SC/APC-LC/APC Optički patch kabl 2m


Uporedi

378din.

Simplex optički patch kabl sa SC/APCLC/APC konektorima, 2M duzine. Single mode.

Manufacturer

Model proizvoda

Optika

Na osnovu 0 recenzija

0.0 ukupno
0
0
0
0
0

Ostavi prvi recenziju za “SC/APC-LC/APC Optički patch kabl 2m”

Još uvek nema recenzija.

Možda će vam se svideti …

0
Korpa